In luna aprilie sunt programate examenele Academiei

Academia Romana de Rugby

A saptea promotie a Academiei Romane de Rugby va sustine examenele in perioada 11-13 aprilie 2011.

1. Examen de regulament – Luni 11.04.2011, ora 16.00
2. Examenul pedagogic – Marti 12.04.2011; Miercuri 13.04.2011
– este trecuta initial ora la care se trage subiectul (ex. Ora 08.00), apoi ora pana la care candidatul isi poate pregati antrenamentul (timp de 60 de minute dupa tragerea la sorti a subiectului – ex. Ora 09.00) si ora la care candidatul va prezenta practic o veriga a antrenamentului (ex. Ora 09.30)

Juriile examenului

Regulament

George Bargaunas, Robert Antonin, Daniel Mitrea, Nicolae Ungureanu

Lucrare

Viorel Morariu, Daniel Mitrea, Nicolae Ungureanu, Robert  Antonin, Alin Popescu, Florentin Marinescu, Alina Gherghisescu

Pedagogie

Daniel Mitrea, Robert Antonin, Nicolae Ungureanu, Dan Badea, Steve McDowall, Romeo Gontineac

Ziua Ora Nume
Marti 12.04.2011 08.00 – 09.00 – 09.30 VLAD Dan
Marti 12.04.2011 08.30 – 09.30 – 10.00 ZEBEGA Bogdan
Marti 12.04.2011 09.00 – 10.00 – 10.30 FLOREA Ovidiu
Marti 12.04.2011 09.30 – 10.30 – 11.00 BUSUIOC Valentin
Marti 12.04.2011 10.00 – 11.00 – 11.30 BUJOREANU Viorel
Marti 12.04.2011 10.30 – 11.30 – 12.00 RUS Sorin
Marti 12.04.2011 13.00 – 14.00 – 14.30 BALECA Vitalie
Marti 12.04.2011 13.30 – 14.30 – 15.00 GRIGORE Marius
Marti 12.04.2011 14.00 – 15.00 – 15.30 SOLOMIE Lucian
Marti 12.04.2011 14.30 – 15.30 – 16.00 CAPMARE Cristian
Marti 12.04.2011 15.00 – 16.00 – 16.30 CIOBOTRI Ion
Miercuri 13.04.2011 08.00 – 09.00 – 09.30 CHESA Florin
Miercuri 13.04.2011 08.30 – 09.30 – 10.00 MACRA Marius
Miercuri 13.04.2011 09.00 – 10.00 – 10.30 DULGHERU Stefan
Miercuri 13.04.2011 09.30 – 10.30 – 11.00 PETRE Stefan
Miercuri 13.04.2011 10.00 – 11.00 – 11.30 MARACINE Marin
Miercuri 13.04.2011 10.30 – 11.30 – 12.00 CIORICIU Cosmin

3. Sustinerea lucrarii – Marti 12.04.2011; Miercuri 13.04.2011

Ziua Ora Nume
Marti 12.04.2011 09.00 – 09.15 – 09.45 CIORICIU Cosmin
Marti 12.04.2011 09.15 – 09.30 – 10.00 PETRE Stefan
Marti 12.04.2011 09.30 – 09.45 – 10.15 MARACINE Marin
Marti 12.04.2011 09.45 – 10.00 – 10.30 DULGHERU Stefan
Marti 12.04.2011 10.00 – 10.15 – 10.45 MACRA Marius
Marti 12.04.2011 10.15 – 10.30 – 11.00 CHESA Florin
Marti 12.04.2011 14.00 – 14.15 – 14.45 RUS Sorin
Marti 12.04.2011 14.15 – 14.30 – 15.00 BUSUIOC Valentin
Marti 12.04.2011 14.30 – 14.45 – 15.15 BUJOREANU Viorel
Marti 12.04.2011 14.45 – 15.00 – 15.30 FLOREA Ovidiu
Marti 12.04.2011 15.00 – 15.15 – 15.45 BALECA Vitalie
Miercuri 13.04.2011 08.00 – 09.00 – 09.30 SOLOMIE Lucian
Miercuri 13.04.2011 08.30 – 09.30 – 10.00 CAPMARE Cristian
Miercuri 13.04.2011 09.00 – 10.00 – 10.30 ZEBEGA Bogdan
Miercuri 13.04.2011 09.30 – 10.30 – 11.00 GRIGORE Marius
Miercuri 13.04.2011 10.00 – 11.00 – 11.30 CIOBOTRI Ion
Miercuri 13.04.2011 10.30 – 11.30 – 12.00 VLAD Dan

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile