Primele locuri se stabilesc in ultima etapa a SuperLigii CEC Bank

SuperLiga CEC Bank

Ultima etapa a campionatului regulat programeaza patru derbyuri.

In urma acestor meciuri va fi stabilit si clasamentul pentru primele patru echipe care vor evolua in Play-Off. Dinamo, CSM Bucuresti, Cluj si Arad vor juca in Play-Out.

SUPERLIGA CEC BANK

ETAPA XIV
29/10/2011
11.00 CSM Bucuresti-Farul Constanta (Stadionul National Arcul de Triumf)
Arbitri: Milita Bogdan – Bargaunas Horatiu, Bodea Ionut
Observator Federal: Iorga Toma

CSM: 15 Cristea Alexandru, 14 Comanescu Alexandru, 13 Beldeanu Mihai, 12 Florea Ionut (C), 11 Badea Claudiu, 10 Voicu Alexandru, 9 Pasciuc Adrian, 1 Dumitru Constantin, 2 Gornoava Elvis, 3 Iacob Nichita, 4 Stan Ionut, 5 Dinu Marius, 6 Tutunea Alberto, 7 Mitroi Andrei, 8 Poparlan Valentin
Rezerve: 16 Bunea Vlad, 17 Andrei Cristian, 18 Udroiu Adrian, 19 Surugiu Florin, 20 Mincu Ionut, 21 Ion Florentin

Farul: 15 Pirvu Marian, 14 Apostol Adrian, 13 Ilie Andrei, 12 Gheara Constantin, 11 Van Wyk McGrath, 10 Bezuscu Victor, 9 Ivan Valentin, 1 Zapan Petru, 2 Otar Turashvili, 3 Tudosa Dan, 4 Munteanu Cristian, 5 Vilcu Alex, 6 Mitu Alex, 7 Renaud Van Neel, 8 Petreanu Bogdan
Rezerve: 16 Cornei Cristian, 17 Boar Romulus, 18 Sasu Florin, 19 Mototolea Vali, 20 Agiacai Onal, 21 Ilie Vlad, 22 Puisoru Ionut, 23 Ionescu Cristian

11.00 CS U Cluj-CSU Arad (I.Hatieganu)
Arbitri: Petrescu Radu – Iordachescu Vlad, Gordin Doru
Observator Federal: Dumitru Alexandru

Cluj: 15 Vagner Alin, 14 Pop Sergiu, 13 Sauan Cristian, 23 Pralea Radu, 11 Cozma Mihai, 10 Puscasu Alex, 9 Utiu Alin (C), 1 Buzea Sergiu, 2 Ciapari Iustin, 3 Boca Ioan, 4 Ionut Bogdan, 5 Ailenei Paul, 6 Rus Nicolae, 7 Curca Claudiu, 8 Barbu Nicolae
Rezerve: 16 Petucher Paul, 17 Moldovan Rares, 18 Borobei Marcel, 19 Merdan Simion, 20 Handru Sergiu, 21 Costan Liviu, 22 Iuras Dragos

Arad: 15 Grigoras Andrei, 14 Varga Norbert, 13 Farcas Cornel, 12 Florea Ionut, 11 Burai Alexandru, 10 Baltatu Madalin, 9 Irimia Bogdan, 1 Burtila Costel, 2 Bucur Florin, 3 Grindei Marian, 4 Diaconu Andrei, 5 Moraru Mihai, 6 Ciocan Ionut, 7 Bosneanu Virgil, 8 Vlasin Petreci
Rezerve: 16 Batea David, 17 Sirb George, 18 Sabados Tomi, 19 Marchis Danut, 20 Borz Andrei , 21 Rad Radu, 22 Hustiuc Ronel

15.00 RCM UV Timisoara-Dinamo (RCM) – IN DIRECT GSP TV
Arbitri: Frasineanu Danut – Seitan Gabriel, Copil Nicolae
Observator Federal: Barnuti Ioan

Timisoara: 15 Fantanaru Florin, 14 Lemnaru Madalin Vlad, 13 Kinikinilau Paula, 12 Makapelu Lapana, 11 Stamatin Bogdan Valentin, 10 Palu Tevita, 9 Calafeteanu Valentin, 1 Balan Petru, 2 Capatina Marian, 3 Pungea Horatiu, 4 Lazar Dorin, 5 Bianu Cristian, 6 Burcea Sandu, 7 Pahulu Andrew, 8 Rus Vasile
Rezerve: 16 Borzas Paul, 17 Tarus Alexandru, 18 Tanase Laurentiu, 19 Ciocea Dorian, 20 Zaiba Raul, 21 Dumitru Victor, 22 Preutescu Lucian, 23 Bradu Bogdan

Dinamo: 15 Nicolae Catalin, 14 Marin Alexandru, 13 Barbuliceanu Adrian (C), 12 Merca Mihai, 11 Statulescu Dan, 10 Curea Darie, 9 Caplescu Ciprian, 1 Dobre Flavius, 2 Tasca Florin, 3 Badalicescu Vlad, 4 Tanase Vlad, 5 Ratiu Cosmin, 6 Adascalitei Mihai, 7 Vasile Dragos, 8 Ion Adrian
Rezerve: 16 Bejan Daniel, 17 Tamba Petru, 18 Leon Victor, 19 Nastase Andrei, 20 Cristea Andrei, 21 Muntean Bogdan, 22 Nitu Octavian, 23 Oprea Nicolae

30/10/2011
15.00 Stiinta Baia Mare-Steaua (L.Ghinet) – IN DIRECT GSP TV
Arbitri: Raduta Cristina – Clapon Claudiu, Gorodea Emilian
Observator Federal: Bonea Constantin

Baia Mare: 32 Niacsu Ionut, 31 Botezatu Danut, 13 Gal Minya Csaba, 12 Dinis Cristian,29 Budusanu Ionut, 10 Dimofte Ionut, 30 Podea Ionel, 25 Ursache Andrei, 2 Radoi Andrei, 1 Balan Cristian, 18 Hristache Ionut, 4 Cirtiu Cosmin, 27 Stoica Cristian, 7 Macovei Mihai (C), 8 Danila Marius
Rezerve: 24 Botezatu Bogdan, 16 Rusu Paul, 3 Barlea Vasile, 5 Suciu Silviu, 28 Dico Mihai, 9 Cretuleac Marcel, 20 Ailenei Vlad, 22 Mazare Adrian

Steaua: 15 Zamfir Viorel, 14 Hodorca Vlad, 13 Vlad Dan, 12 Rosca Mihai, 11 Ghita Claudiu, 10 Dumbrava Danut (C), 9 Patrascu Stefan, 1 Panzaru Marian, 2 Mihalache Marcel, 3 Dumitrescu Ionel, 4 Moisei Cristian, 5 Grigore Alexandru, 6 Iliescu Andrei, 7 Zebega Bogdan, 8 Melinte Laurentiu
Rezerve: 16 Nere Nicolae, 17 Lucaci Viorel, 18 Necula Remus, 19 Tatu Cornel, 20 Ianus Daniel, 21 Diaconescu Grigoras, 22 Maftei Adrian

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile

slot gacor https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/thai/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/demo/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/toto/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/scatter/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/maxwin/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/apk/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/thai/ slot gacor situs toto bento4d slot gacor situs toto slot gacor rtp live https://puskesmaskemangkon.purbalinggakab.go.id/-/gacor/ ++ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/