Echipa de rugby CSA Steaua efectueaza in aceste zile un stagiu centralizat de pregatire fizica la Forban.
Cantonamentul a inceput pe 17 iunie, urmand sa se finalizeze in data de 28 iunie. Alaturi de lotul ros-albastru au facut deplasarea in stagiul montan si o serie de jucatori noi cum ar fi dinamovistii Mihai Adascalitei, Flavius Dobre si Ciprian Caplescu sau jucatorul CSM-ului Alexandru Mitu.
Echipa lui Marin Mot va participa in perioada 5-7 iulie la Memorialul Eroii Revolutiei, competitie care va prefata practic reluarea sezonului intern.
La patrulaterul gazduit de stadionul din Ghencea nu vor lua parte jucatorii stelisti care au fost selectionati pentru lotul universitar al Romaniei.


.png)



















































