Returul Diviziei Nationale de Juniori U19 incepe in aprilie

Rugby Romania.
Rugby Romania.

Divizia Nationala de Juniori U19 revine incepand cu luna aprilie a acestui an. Returul campionatului incepe cu partida dintre Timisoara si CSS2 Siromex, pe 6 aprilie.

Ultima etapa a campionatului va avea loc pe 05 iunie. In luna martie vor avea loc cele doua partide restante, RCMUV Timisoara va intalni CS Olimpia pe 9 martie, de la ora 10.00 pe stadionul Gheorghe Rascanu.

CSS2 Siromex va juca cu Olimpia pe stadionul Phoenix pe 16 martie de la ora 10.00.

Program competitional:

Etapa a-X-a
06.04.2013
37. RCMUV Tim.-CSS2 Siromex Gh. Rascanu ora 10.00
38. RCJ Farul Cta.-CSS Barlad M. Naca ora 14.00
39. CS Olimpia-LPS Focsani Olimpia ora 14.00
40. CSS G. Humor-CSA-CSS3 Steaua Tineret. ora 11.00
CTMRTF sta.

Etapa a-XI-a
20.06.2013
41. CSA-CSS3 Steaua-CS Olimpia Ghencea ora 10.00
42. LPS Focsani-RCJ Farul M. Naca ora 14.00
43. CSS Barlad-RCMUV Tim. Rulmentul ora 10.00
44. CSS2 Siromex-CTMRTF Phoenix ora 10.00
CSS G. Humor sta.

Etapa a-XII-a
27.04.2013
45.CTMRTF-CSS Barlad Ciurel ora 14.00
46.RCMUV Tim.-LPS Focsani Gh. Rascanu ora 10.00
47.RCJ Farul Cta.-CSA-CSS3 Steaua M. Naca ora 14.00
48.CS Olimpia-CSS G. Humor Olimpia ora 10.00
CSS2 Siromex sta.

Etapa a-XIII-a
02.05.2013
49.CSS G. Humor-RCJ Farul Tineret. ora 15.00
50.CSA-CSS3 Steaua-RCMUV Tim. Ghencea ora 10.00
51.LPS Focsani-CTMRTF Tineret. ora 13.00
52.CSS Barlad-CSS2 Siromex Rulmentul ora 10.00
CS Olimpia sta.

Etapa a-XIV-a
11.05.2013
53.CSS2 Siromex-LPS Focsani Phoenix ora 10.00
54.CTMRTF-CSA-CSS3 Steaua Ciurel ora 10.00
55.RCMUV Tim.-CSS G. Humor Gh. Rascanu ora 10.00
56.RCJ Farul Cta.-CS Olimpia M. Naca ora 14.00
CSS Barlad sta.

Etapa a-XV-a
18.05.2013
57.CS Olimpia-RCMUV Tim. Olimpia ora 10.00
58.CSS G. Humor-CTMRTF Tineret. ora 10.00
59.CSA-CSS3 Steaua-CSS2 Siromex Ghencea ora 10.00
60.LPS Focsani-CSS Barlad Tineret. ora 13.00
RCJ Farul Cta. sta.

Etapa a-XVI-a
25.05.2013
61.CSS Barlad-CSA-CSS3 Steaua Rulmentul ora 14.00
62.CSS2 Siromex-CSS G. Humor Phoenix ora 10.00
63.CTMRTF-Olimpia Ciurel ora 10.00
64.RCMUV Tim.-RCJ Farul Cta. Gh. Rascanu ora 10.00
LPS Focsani sta.

Etapa a-XVII-a
01.06.2013
65.RCJ Farul Cta.-CTMRTF M. Naca ora 13.00
66.CS Olimpia-CSS2 Siromex Olimpia ora 10.00
67.CSS G. Humor-CSS Barlad Tineret. ora 13.00
68.CSA-CSS3 Steaua-LPS Focsani Ghencea ora 14.00
RCMUV Tim. sta.

Etapa a-XVIII-a
05.06.2013
69.CSS G. Humor-LPS Focsani Tineretului ora 14.00
70.CSS Barlad-CS Olimpia Rulmentul ora 14.00
71.CSS2 Siromex-RCJ Farul Cta. Phoenix ora 10.00
72.CTMRTF-RCMUV Tim. Ciurel ora 10.00
CSA-CSS3 Steaua sta.

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile

slot gacor https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/thai/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/demo/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/toto/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/scatter/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/maxwin/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/apk/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/thai/ slot gacor situs toto bento4d slot gacor situs toto slot gacor rtp live https://puskesmaskemangkon.purbalinggakab.go.id/-/gacor/ ++ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/