Caută
Close this search box.

Luni are loc prima editie a Cupei Primariei

Cupa Primariei.

Primaria Municipiului Bucuresti organizeaza prima editie a Cupei Primariei la rugby.

Evenimentul va avea loc luni, 04 iunie 2012, incepand cu ora 09.00, pe Stadionul Olimpia din Capitala.

Se vor desfasura meciuri la categoria U10 si U12.

La U10 vor juca meciuri CSS 3 Steaua, CS Dinamo, RC Pantelimon si CS Olimpia, iar la U14 CSS 3 Steaua, CS Dinamo, RC Pantelimon si CSM Bucuresti.

 

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile