Stagiu de pregatire pentru Selectionata Muntenia 2005

In perioada 25-30 august 2019, la Bucuresti, la Complexul Sportiv Studentesc Tei, va avea loc un stagiu de pregatire pentru Selectionata Muntenia 2005. Staff-ul tehnic, format din Daniel Bidilica si Dragos Manea, a convocat pentru acest stagiu 23 de sportivi nascuti 2005 ce provin de la echipele ACS Soimii Bucuresti, CS Rugby Sacele, ACSO Viitorul Pantelimon, CS Aurora Baicoi, RC Cristian si RC Grivita.

Reunirea Selectionatei este programata duminica, 25 august, ora 11:00, la Complexul Sportiv Studentesc Tei, de pe strada Str. Oltetului nr. 30, sector 2, Bucuresti).

Selectionata Muntenia 2005:
Pilieri: Nidelea Antonio (ACS Soimii Bucuresti), Proca Tudor (CS Rugby Sacele), Hampu Alexandru (ACSO Viitorul Pantelimon), Covaci Stefan (CS Aurora Baicoi)
Taloneur: Cojocaru Razvan (ACS Soimii Bucuresti)
Linia a II-a: Nita Mihai (ACS Soimii Bucuresti), Ivan Catalin (ACSO Viitorul Pantelimon), Cretu Darius (RC Cristian)
Linia a III-a: Juganaru Rares (ACS Soimii Bucuresti), Mitrea Antonio (ACS Soimii Bucuresti), Nica Leonard (CS Rugby Sacele)
Mijlocas la gramada: Bidilica Robert (ACS Soimii Bucuresti), Croitoru Vlad (ACSO Viitorul Pantelimon)
Mijlocas la deschidere: Durieux Eliot (ACS Soimii Bucuresti), Solcan Tudor  (CS Rugby Sacele)
Centri: Dan Narcis (RC Grivita), Pomarleanu Razvan (CS Rugby Sacele), Munteanu Mircea (ACS Soimii Bucuresti)
Aripi: Coman Alexandru (CS Aurora Baicoi), Alecu Darius (ACS Soimii Bucuresti), Bratanu Dani (ACSO Viitorul Pantelimon)
Fundas: Bunescu Dragos (CS Aurora Baicoi), Milea Darius (CS Rugby Sacele)

Antrenori: Daniel Bidilica, Adrian Dragos, Manager: Nicolae Sisiu
Director Regional de Dezvoltare Muntenia Sud si Bucuresti: Antonio Dumitru

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile