Vineri, 19 mai, are loc Turneul 5 al DNJ U17, rugby 7

Vineri, 19 mai, are loc Turneul cu numarul 5 al Diviziei Nationale de Juniori U17, rugby 7, competitie ce se va desfasura in trei locatii. Astfel, o parte din jocuri vor avea loc pe Terenul Olimpia, in organizarea celor de la CSO Pantelimon, cu incepere de la ora 11:00, o alta parte pe terenul din localitatea Baicoi, in organizarea echipei Aurora Baicoi, ora 12:00, ultima locatie fiind Terenul Tineretului, unde se va disputa Turneul organizat de CSS Tecuci, ora 12.

Programul complet al tuturor partidelor si ora de desfasurare:

PROGRAM JOCURI TURNEUL 5 – DNJ U 17 – R 7 – 19.05.2017
– ORGANIZATOR CSO PANTELIMON –
TERENUL  OLIMPIA – Ora 11.00
1.     CSS 2 Baia Mare
2.     CSO Pantelimon
3.     CS Olimpia Bucuresti
4.     PCE Ilfov

PROGRAM JOCURI
1.     Ora 11.00 – CSS 2 Baia Mare – PCE Ilfov
2.     Ora 11.15 – CSO Pantelimon – CS Olimpia
3.     Ora 11.40 – PCE Ilfov – CS Olimpia
4.     Ora 11.55 – CSS 2 Baia Mare – CSO Pantelimon
5.     Ora 12.20 – CSO Pantelimon – PCE Ilfov
6.     Ora 12.35 – 12.50 – CS Olimpia – CSS 2 Baia Mare

PROGRAM JOCURI  TURNEUL 5 – DNJ U 17 – R 7 – 19.05.2017
– ORGANIZATOR: CSS TECUCI –
TERENUL TINERETULUI – ORA 12:00

1.     CSS Barlad
2.     LPS Suceava
3.     LPS Focsani
4.     CSS Tecuci
5.     CTTV Galati

PROGRAMUL JOCURILOR
1.     Ora 12.00 – CSS Barlad – CSS Tecuci
2.     Ora 12.15 – LPS Suceava – CTTV Galati
3.     Ora 12.30 – LPS Focsani – CSS Tecuci
4.     Ora 12.45 – CSS Barlad – LPS Suceava
5.     Ora 13.00 – CTTV Galati – LPS Focsani
6.     Ora 13.15 – CSS Tecuci – LPS Suceava
7.     Ora 13.30 – LPS Focsani – CSS Barlad
8.     Ora 13.45 – CSS Tecuci – CTTV Galati
9.     Ora 14.00 – LPS Suceava – LPS Focsani
10.   Ora 14.15 – 14.30 – CTTV Galati – CSS Barlad

PROGRAM JOCURI TURNEUL 5 – DNJ U 17 – R 7 – 19.05.2017
– ORGANIZATOR: CS AURORA BAICOI –
TERENUL DE RUGBY AURORA BAICOI  – ORA 12:00

1.     CS Aurora Baicoi
2.     RC Brasov
3.     CT Dinicu Golescu
4.     CNAV
5.     CS Cleopatra
6.     CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant

Seria A                                         Seria B
1.     CS Aurora Baicoi                           1. RC Brasov
2.     CT Dinicu Golescu                         2. CNAV
3.     CS Cleopatra                                  3. CS Parohial Stefan cel Mare si Sfant

PROGRAM JOCURI
1.     Ora 12.00 – CT Dinicu Golescu – CS Cleopatra
2.     Ora 12.15 – CNAV – CS Parohial
3.     Ora 12.30 – Aurora Baicoi – CT D. Golescu
4.     Ora 12.45 – RC Brasov – CNAV
5.     Ora 13.00 – CS Cleopatra – Aurora Baicoi
6.     Ora 13.15 – CS Parohial – RC Brasov
7.     Ora 13.40 – Loc 3 Seria A – Loc 3 Seria B
8.     Ora 13.55 – Loc 2 Seria A – Loc 2 Seria B
9.     Ora 14.10 – 14.35 – Loc 1 Seria A – Loc 1 Seria B (2 reprize a cate 10 minute fiecare, pauza 2 minute).

Ți-a plăcut articolul? Distribuie-l către prietenii tăi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Alte articole similare:

Link-uri utile

slot gacor https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/thai/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/demo/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/toto/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/scatter/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/maxwin/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/vendor/apk/ https://binaprajapress.kemendagri.go.id/thai/ slot gacor situs toto bento4d slot gacor situs toto slot gacor rtp live https://puskesmaskemangkon.purbalinggakab.go.id/-/gacor/ ++ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/ situs toto slot gacor situs toto situs toto https://faculdadediplomata.edu.br/-/ https://www.pilgrimagetour.in/-/